Хасково падна с 0:4 от Първомай, изгониха Шекеров

ОФК „Хасково“ записа тежка домакинска загуба с 0:4 от „Борислав“ (Първомай) в 4 кръг на Трета лига.

До 15-та минута гостите поведоха с 0:2, а малко по-късно втори жълт и червен картон получи нападателят Юли Шекеров. През второто полувреме гостите подпечатаха победата си с още две попадения. Домакинските фенове бяха бесни на съдиите най-вече заради изгонването на голмайстора на отбора.

В среща от същия кръг „Извор“ направи 0:0 в Горски извор срещу Несебър. В неделя Димитровград гостува на „Родопа“ (Смолян).

В следващия кръг на 5 септември Хасково гостува на Ямбол, Димитровград приема от 17 часа „Левски“ (Карлово), а „Извор“ играе срещу „Марица“ в Пловдив.