Хасково допусна първа загуба като гост в Трета лига

ОФК „Хасково“ загуби гостуването си на „Левски“ (Карлово) от шестия кръг на Трета лига с 1:2.

Първото полувреме завърши 1:0 за домакините. През втората част Ефе Али отбеляза и върна хасковлии в мача, но в крайна сметка се стигна до поражението което е първо през сезона на чужд терен.

Haskovo.info припомня, че вчера „Извор“ (Горски извор) постигна първа победа с 5:2 над гостуващия „Верея“ (Стара Загора), а Димитровград загуби като домакин от „Загорец“ (Нова Загора) с 0:2.

В следващия кръг на 19 септември от 17 часа Хасково приема „Атлетик“ (Куклен), а „Извор“ и Димитровград гостуват съответно на „Борислав“ (Първомай) и „Спартак“ (Пловдив).