19 медала и купи спечели „Мега спорт“ на Държавното първенство по спортна аеробика

19 медала спечелиха състезателите на хасковския клуб „Мега спорт“ на Държавното отборно първенство по спортна аеробика за деца, юноши и девойки.

При възрастова група 7 – 8 години, индивидуално момичета: 1 място място спечели Диана Тенева, 2 място – Ивайла Трендафилова, 3 място – Галина Стоянова. Финалистки са Юлиана Балтова, Антония Благоева, Никол Колева и Карделен Мераджъ. Индивидуално момчета 1 място за Кирил Стратиев. Двойки: 1 място спечелиха Кирил Стратиев, Юлиана Балтова. Тройки: 1 място – Диана Тенева, Галина Стоянова, Ивайла Трендафилова, 2 място – Моника Манолова, Никол Стоилова, Аделина Некезова, 3 място – Никол Колева, Николета Серафимова, Антония Благоева. Групи: 1 място – Диана Тенева, Галина Стоянова, Ивайла Трендафилова, Юлиана Балтова, Никол Колева, 2 място – Моника Манолова, Никол Стоилова, Аделина Некезова, Николета Серафимова, Карделен Мераджъ.

Аеробика

Във възрастова група 9 – 11 години, индивидуално момичета: 1 място – Неда Запрянова, 2 място- Стефани Лечева, финалистки – Кристина Костова, Мария Вълчева, Елеонора Милкова, Михаела Стоилова. Индивидуално момчета: 1 място – Атанас Благоев, двойки: 1 място – Кристина Костова, Атанас Благоев, тройки: 1 място – Неда Запрянова, Мария Вълчева, Стефани Лечева, 3 място – Анастасия Начева, Елеонора Милкова, Михаела Стоилова, групи: 1 място – Неда Запрянова, Мария Вълчева, Стефани Лечева, Кристина Костова, Елеонора Милкова.

Аеробика

При възрастова група 12 – 14 години, индивидуално девойки: 2 място – Нелиз Нури, индивидуално юноши: 2 място – Георги Иванов.
В отборното класиране за възрастова група 7 – 8 и 9 – 11 години клубът спечели купата за първото място, а във възрастова група 12 – 14 години – за третото място.

Следващото състезание е международният турнир PLOVDIV CUP, който ще се проведе след две седмици отново в Пловдив.