Хандбалистите на „Асти“ обърнаха „Левски“ за нова победа като гост

Хандбалистите на хасковския „Асти 91“ постигнаха втората си победа като гости в „А“ група при мъжете.

Хасковлии изоставаха на полувремето при визитата си на „Левски“ с 14:16. Въпреки спорното съдийство през втората част гостите наложиха волята си и победиха с 28:27.

11 гола за победата вкара Петко Петков, Радослав Митков добави 6, а по 4 попадения реализираха Валентин Каваков и Станислав Михалев. В последната минута на мача Виктор Ванчев отбеляза решаваща дузпа. За мача отсъстваха Тодор Тодоров, Георги Михайлов, Георги Славчев и Теодор Марков.

В следващия кръг на 8 ноември от 15 часа „Асти“ приема „Локомотив“ (Мездра).

В третия кръг на „А“ група при жените Свиленград постигна трета поредна победа с 33:24 над Сливница. На 7 ноември свиленградчанки гостуват на „Бъки“ (Габрово).