Хасково

15 са вече листите за изборите на 11 юли в Хасково, Силви Петров е водач на ИТН

11 нови листи с кандидати за народни представители регистрира днес Районната избирателна комисия в Хасково. От тях представените в предишния парламент са БСП, ГЕРБ и „Има такъв народ“.

Водач на „Има такъв народ“ е д-р Силви Петров, който беше втори в листата за изборите през април и на практика беше избран от Хасково в 45-ото Народно събрание. Втора е Мика Зайкова, а трети е председателят на партията в Хасковска област Петко Кущирев. Листата е от 9 кандидати.

От РИК регистрираха и листата на ГЕРБ – СДС с водач Делян Добрев. Регистрация получи и листата на „БСП за България“ с водач Владимир Маринов и още 11 кандидати.

Останалите листи, които бяха регистрирани днес са на „Атака“ с водач Павел Шопов, „Българските патриоти – ВМРО, ВОЛЯ, НФСБ“, водена от Йордан Апостолов, „Републиканци за България“ с водач Славейко Иванов, „Гражданска платформа българско лято“, водена от Румен Райчев, „Български национален съюз – Нова демокрация“ с водач Галин Петров, „Ляв съюз за чиста и свята република“, водена от Хубен Стефанов, „Партия на зелените“, която се води от Добрин Башайков и „Глас народен“, в която на първо място е Веселин Белевски.

Предишните дни регистрация за изборите на 11 юли получиха „България на труда и разума“, „Пряка демокрация“, „Бригада“ и „Възраждане“. Крайният срок за регистрацията на партиите и коалициите изтича на 8 юни.

Вижте пълните листи на регистрираните днес партии:

ПП „АТАКА“

1. Павел Димитров Шопов
2. Ангел Николов Божинов
3. Иван Кирчев Грозев
4. Митко Костов Митев

ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

1. Силви Кирилов Петров
2. Мика Михайлова Зйкова
3. Петко Ангелов Кущирев
4. Александър Викторов Рашев
5. Данаил Антонов Вълков
6. Тончо Александров Тончев
7. Недялко Пейчев Недялков
8. Тони Даниелов Петров
9. Мирослав Зарков Митев

КП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“

1. Владимир Маринов Маринов
2. Смиляна Николова Нитова-Кръстева
3. Георги Вангелов Илиев
4. Диляна Господинова Комитова
5. Пламен Минчев Панев
6. Димо Костов Стратиев
7. Божидар Петков Драганов
8. Иван Петков Педев
9. Иван Пенков Ганев
10. Владимир Николов Бамбалов
11. Михаил Димитров Димитров
12. Атанас Димитров Атанасов

КП „Българските патриоти – ВМРО, ВОЛЯ, НФСБ“

1. Йордан Апостолов Апостолов
2. Недялка Тошкова Иванова
3. Златко Лозев Костов
4. Камен Иванов Добрев
5. Антон Кирилов Иванов
6. Стоян Атанасов Стоянов
7. Анка Тихомирова Параскова
8. Ростислава Захариева Жекова
9. Калоян Тенчев Латев
10. Красимир Ангелов Тодоров
11. Антония Живкова Радева
12. Димитър Тодоров Янев
13. Владимир Иванов Канелов
14. Петър Тенчев Василев
15. Татяна Тодева Танева
16. Румяна Николова Андреева-Йовчева

ПП „Републиканци за България“

1. Славейко Георгиев Иванов
2. Антон Александров Попов
3. Тенчо Иванов Иванов
4. Петър Колев Ташев
5. Танчо Димов Димов
6. Памела Симеонова Симеонова
7. Андрей Славчев Тонев
8. Росен Начев Радев
9. Станислав Янков Янев

ПП „Гражданска платформа българско лято“

1. РУМЕН БОЯНОВ РАЙЧЕВ
2. ПАНЧО ПЕНЧЕВ ПАНЕВ
3. ИВАН СТОЯНОВ ВАНКОВ
4. ГАБРИЕЛА МИЛКОВА БОЙЧЕВА
5. ХРИСТО ТЕНЧЕВ ТЕНЧЕВ
6. СТОЯН ИВАНОВ КРЪСТЕВ
7. ХРИСТИНА КОСТОВA ПЕТКОВА
8. ЕМИЛ ИРОБАЛИЕВ ВАСКОВ
9. ПЕТКО МИЛКОВ ПЕНЕВСКИ
10. ИВАН ВЪЛЧАНОВ ИВАНОВ
11. ШЕНОЛ ШАИБ АХМЕД
12. ХРИСТО КАМЕНОВ ХРИСТОЗОВ
13. КРАСИМИР ДИМОВ ДИМОВ
14. ФЕРКАН ИВАНОВ ЯНКОВ
15. ЖИВКО МИТКОВ ЧОРЛЕВ
16. КАДИР ЮЗЕИР САЛИФ

КП „ГЕРБ-СДС“

1. Делян Александров Добрев
2. Д-р Георги Тенев Станков
3. Стефан Димитров Димитров
4. Динко Петров Тенев
5. Божидар Петков Петков
6. Митко Костадинов Полихронов
7. Евгения Даниелова Ангелова
8. Д-р Стефка Здравкова Стефанова
9. Митко Петров Петров
10. Живко Цветков Спасов
11. Атанас Емилов Асенов
12. Гергана Илиева Петрова
13. Д-р Мариян Дойчев Кръстев
14. Мария Йорданова Белчева
15. Емил Димитров Френгов
16. Георги Валентинов Димитров

ПП „Български национален съюз – Нова демокрация“

1. Галин Недялков Петров
2. Никола Благовестов Коджаниколов
3. Живка Стойчева Стойчева
4. Здравко Иванов Димитров
5. Тодор Стоянов Манасиев
6. Теменуга Якова Попова
7. Емилия Иванова Милева
8. Климент Братиславов Талев

КП „ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА“

1. Хубен Стефанов Стефанов
2. Румен Лозев Митев
3. Александър Георгиев Бозаков
4. Желю Добромиров Желев
5. Веселин Митков Димитров,
6. Добромир Киров Мазгалов,

ПП „Партия на зелените“

1. Добрин Росенов Башайков
2. Теодора Валентинова Симова
3. Тодор Георгиев Костадинов
4. Петър Димитров Илчов

ПП „Глас народен“

1. Веселин Дочев Белевски
2. Божидар Иванов Колев
3. Светлозара Господинова Димитрова
4. Стефан Йорданов Димитров

 

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

Back to top button