4 гола в Димитровград на старта на Трета лига

Футболистите на Димитровград завършиха 2:2 като домакини на „Черноморец“ (Бургас) в първия кръг на Трета лига.

Гостите започнаха по-силно срещата и успяха да поведат с 2:0 до почивката. През второто полувреме димитровградчани се вдигнаха и стигнаха до равенството и първа точка за новия сезон след попадения на Григор Георгиев и Щилян Колев.

Футбол

В неделя „Саяна Хасково“ гостува на „Берое“ (Стара Загора). Идната сряда хасковлии и димитровградчани се изправят един срещу друг за Купата на България.

Във втория кръг на първенството на 14 август Димитровград гостува на „Розова долина“ (Казанлък), а на 15 август от 18 часа „Саяна Хасково“ приема „Борислав“ (Първомай).