„Саяна Хасково“ с класическа победа над Димитровград за Купата

Футболистите на „Саяна Хасково“ постигнаха класическа победа с 3:0 над Димитровград за Купата на България. Срещата се игра на стадион „Хасково“.

Първото полувреме завърши 2:0 за хасковлии след попадения на Спас Милушев и Енис Ерол. След почивката се разписа и Недялко Хубенов. Следващата седмица се очаква „Саяна Хасково“ да играе с представителя на зона „Кърджали“.

Иначе през уикенда са срещите от втория кръг в Трета лига. На 14 август Димитровград гостува на „Розова долина“ (Казанлък), а на 15 август от 18 часа „Саяна Хасково“ приема „Борислав“ (Първомай). В първия кръг двата тима направиха равенства.