„Саяна Хасково“ победи „Гигант“, Димитровград загуби от „Левски“

Победа и загуба записаха отборите от Хасковска област в третия кръг на футболната Трета лига.

„Саяна Хасково“ победи като гост „Гигант“ (Съединение) с 2:1. Попаденията паднаха през второто полувреме. Хасковлии поведоха с 2:0 след автогол на домакините и попадение на Васил Колев. В края Илиян Марчев беше изгонен за втори жълт картон, но въпреки това гостите успяха да удържат победата.

Димитровград загуби като домакин от „Левски“ (Карлово) с 0:1. Голът падна през първото полувреме.

Следващата събота Димитровград гостува на „Сокол“ (Марково), а Хасково играе в неделя като гост на Ямбол.