Класическа победа за „Саяна Хасково“ над Ямбол

Футболистите на „Саяна Хасково“ победиха с 3:0 като домакини Ямбол в среща от 21 кръг на Трета лига.

В края на първото полувреме от дузпа се разписа Тейнур Марем. След почивката точни бяха Ангел Здравчев и Димитър Алексиев. Момчетата на Живко Желев създадоха още куп положения за гол.

Футбол

Haskovo.info припомня, че вчера Димитровград победи като домакин „Сокол“ (Марково), а „Левски“ (Крумовград) се наложи над гостуващия „Черноморец“ (Бургас) с 4:0. Крумовградчани са първи във временното класиране с 53 точки, Хасково е втори с 52 т., а Димитровград е 9-ти с 26 т.

В следващия кръг на 19 март „Саяна Хасково“ гостува на „Родопа“ (Смолян), а Димитровград ще играе с „Асеновец“ в Асеновград.