Хасковлия първи на мотокроса в Горски извор

МотокросХасковлията Карид Масар стана първи в категория MX3 на повелото се вчера и днес в димитровградското село Горски извор състезание по мотокрос. В надпреварата, която събра на едно място любители на високите скорости за 15-та поредна година, участие взеха 60 състезатели.

При 65-кубиковите мотоциклети първи стана Пламен Колев от Варна. Веднага след него се нареди Иван Митков от Харманли. В клас 85 сс най-добър бе Мирослав Цанков от Сопот.

В категориите MX1 и MX2 първото място спечелиха Николай Йовчев от Айтос и Янко Ташев от Самоков.

Състезателите имаха възможност да покажат своите способности в два манша. Организатори на мотокроса са Община Димитровград и кметство Горски извор.