Хасково и Ямбол не се победиха, Димитровград обърна Сливен

Футболистите на „Саяна Хасково“ завършиха 0:0 при гостуването си на Ямбол в среща от Трета лига.

Димитровград пък се поздрави с домакинска победа след обрат над Сливен. На почивката резултатът беше 1:1, а в началото на второто полувреме гостите поведоха.

Въпреки че останаха с човек по-малко димитровградчани успяха да вкарат два гола и да спечелят мача. Головете вкараха Николай Георгиев, Дамян Чаушев и Даниел Добриков.

В следващия кръг на 30 октомври от 14:30 часа „Саяна Хасково“ приема „Черноморец“ (Бургас), а ден по-рано Димитровград гостува на „Сокол“ (Марково).