Хасково

7 медала за „Мега спорт“ от международното състезание в Пловдив

Мига спорт4 златни и 3 сребърни медала завоюваха състезателите на клуб по аеробика „Мега спорт“ на международното състезание в Пловдив, което се проведе в края на миналата седмица.

В индивидуалната надпревара Симона Благоева спечели златен медал във възрастова група 9-11 години.

При тройките първи станаха Михаела Василева, Моника Мишева и Кети Маркова. След тях на почетната стълбичка се наредиха Росица Ванчева, Радина Бодурова и Християна Кайрякова. При групите в категория 9-11 години второ място отново е за състезателите на КА „Мега спорт“.

При групите във възрастова група 12-14 години златен медал спечелиха отново възпитаниците на треньорката Мартина Маринова. Сребърен медал пък завоюва тройката Дарина Пашова, Минна Ангелова и Мария Ленкова. Злато спечели и Тодор Николов с индивидуалното си изпълнение при 15-17-годишните.