„Саяна Хасково“ вкара 6 гола на „Верея“

Футболистите на „Саяна Хасково“ постигнаха изразителна домакинска победа над „Верея“ (Стара Загора) с 6:2.

Хасковлии започнаха вихрено срещата, като до средата на първото полувреме вече водеха с 5:0. Точни бяха Ахмед Рамадан – с два гола, Спас Милушев, Цветелин Петров, Христо Христов. След почивката се разписа Димитър Алексиев, а попаденията за гостите реализира Георги Койчев.

Димитровград победи като домакин „Борислав“ (Първомай) с 1:0. През първото полувреме се разписа Николай Георгиев.

ФутболКръгът в Трета лига се изигра в петък заради парламентарните избори в неделя.

На 5 април Хасково гостува на „Розова долина“ (Казанлък), а Димитровград има визита на втория отбор на „Локомотив“ (Пловдив).