„Ултра Спорт“ със злато и три бронзови медала от турнир в Братислава

С един златен и три бронзови медала завърши участието на хасковския клуб „Ултра Спорт“ на международния турнир по спортна аеробика „Slovak Aerobic open 2023“ в Братислава, Словакия.

Във възрастова група 9 – 11 г. категория „Индивидуално момичета“ – Диана Тенева грабна за пореден път златото.

В категория „Тройки“ – Тенева, Сарафимова, Колева заеха четвърта позиция. В категория „Групи“ – Тенева, Сарафимова, Колева, Манолова, Хвойнова се окичиха с бронзови медали.

АеробикаВъв възрастова група 12 – 14 г. категория „Индивидуално момичета“ – Кристина Костова зае шесто място. В категория „Тройки“ – Костова, Петева, Михайлова спечелиха трето място. В категория „Групи“ – Костова, Петева, Михайлова, Русева, Мазгалова заеха пето място.

АеробикаВъв възрастова група 15 – 17 г. в категория „Индивидуално момчета“ – Георги Иванов се класира трети с бронзов медал.