ОФК „Хасково“ победи дубъла на „Арда“ с 3:2

Футболистите на ОФК „Хасково“ постигнаха важна домакинска победа в борбата за челните места в областната група.

Хасковлии се наложиха с 3:2 над втория отбор на „Арда“ (Кърджали). Попаденията вкараха Юли Шекеров, Здравко Пиличев и Габриел Калеканов. Победният гол на Калеканов падна в 94 минута, след като играещият треньор Емил Ангелов свали топката с глава. Бабангида нацели и гредата през първата част.

Ангелов коментира пред Haskovo.info, че е много доволен от играта на своите футболисти и посочи, че вече е време да се обърне внимание и на този отбор в Хасково.

ОФК е на трето място във временното класиране с 38 т., „Арда“ са втори с 40, а „Любимец 2000“ са водачи с 52 т. Днес лидерите победиха „Марица“ (Симеоновград) с 10:1, а „Свиленград 1921“ се наложи над „Любимец 2018“ с 2:0.