ЦСКА не успя да надвие „Свиленград“ в първата си контрола

ЦСКА - СвиленградЦСКА не успя да победи тима на „Свиленград“ в първата си за годината контрола и завърши 1:1 на стадион „Колодрума“ в южния град. Преди началото на двубоя агитката на ЦСКА посрещна играчите с димки и пиратки.

След няколко пропуснати положения в 36-тата минута на мача Антон Карачанаков уцели вратата на домакините за 0:1. Изравнителният гол дойде 10 минути преди края на срещата, когато Любомир Цеков уцели странично вратата на гостите.

Част от публиката на стадиона бе и новият наставник на „Литекс“ Христо Стоичков, който бе посрещнат с възгласи от червените фенове.

След днешната среща армейците се връщат в София за кратка почивка, а след това пътуват за Испания.

Треньорът на ЦСКА Димитър Пенев обяви, че е донякъде доволен от контролата, но разчита на новите попълнения в отбора, които ще играят в мачовете в Испания.