„Саяна Хасково“ излезе на първо място след успех над „Левски“

Футболистите на „Саяна Хасково“ спечелиха с 2:1 домакинството си на „Левски“ (Карлово) в среща от Трета лига.

Първото полувреме завърши 1:1, като за хасковлии се разписа Бейсим Бейсим. След почивката победата донесе Ахмед Осман. Двата отбора бяха затруднени от ветровитото време.

С този успех „Саяна“ временно зае първото място в класирането с актив от 35 точки, преди утрешната среща на втория „Спартак“ (Пловдив), който е със същия точков актив. В петък е и гостуването на Димитровград на дубъла на „Локомотив“ (Пловдив).

ФутболВ следващия кръг на 4 ноември от 14:30 часа „Саяна“ приема Несебър, а Димитровград гостува на „Левски“ (Карлово).