Грациите на „Аида“ с много медали и купа в началото на състезателния сезон

Грациите на хасковския клуб по художествена гимнастика „Аида“ с председател Яна Михайлова започнаха силно състезателния сезон.

Грациите участваха на международния турнир „Зимни феи и купа Самоков“. Те спечелиха много медали в отделните категории и възрастови групи, специални награди, както и купа Самоков.

„Благодарим на организаторите за топлото посрещане и безупречната организацията. За нас беше удоволствие“, доволни са от клубното ръководство.

АидаКласиране на гимнастичките на „Аида“

Златни медали за ансамбъл 2-ка Кайра Юсуф и Айше Юсеин във възраст 2014 г.
Бронзов медал за Евгения Желева на бухалки във възраст жени
Бронзов медал за Едже Исмет 2017 г.
Сребърен медал за Мерлин Рашид 2016 г.
Бронзов медал за Ниса Салиф 2016 г.

АидаВъв възраст 2015 г. на без уред Калина Вълчева се класира 7-ма, Ирем Адил се класира 8-ма, Божидара Русева е 4-та, Дилек Сали 11-та, Дилем Али 12-та.

Във възраст 2014 г. Кайра Юсуф е 5-та, Айше Юсеин 8-ма, Ирен Мехмед и Туана Камбер останаха извън класирането, но играха прилично.
Бронзов медал на топка и 7-ма на без уред се класира Мелин Джамбаз 2013 г.
В същата възраст Емма Чепинска стана 6-та на без уред.

АидаПоследният състезателен ден започна с участия на гимнастичките в Гимнастрада.

Бронзов медал за Пресияна Стоянова на топка
В многобоя 12-то място за Арзум Юсеин, 13-то място за Зорница Радева, 14-то място за Стефани Шопова.

АидаВъв възраст 2011 г.
Сребърен медал за Хавин Исмаил в многобоя, Златен медал на бухалки и Бронзов медал на без уред
Златен медал за Александра Димитрова на без уред, Бронзов медал на бухалки и 4-та в многобоя