Спорт

„Мега спорт“ завърши полусезона с нови 24 медала

Хасковският клуб по аеробика „Мега спорт“ завърши първия полусезон с впечатляващи постижения и значими успехи, доволни са от ръководството.

За пореден път състезателите на клуба показаха високо ниво на подготовка, като извоюваха 24 медала на изминалия национален турнир „Купа АМД“, който се проведе в Пловдив.

Полугодието беше белязано от интензивна подготовка, множество състезания и не малко отличия, които поставиха клуба на челни позиции в национални и международни състезания. Поздравления за всички състезатели и треньори, допълват от треньорския щаб.

АеробикаКласирането на „Мега спорт“

Клас А

Възрастова група 15-17 години:

Индивидуално мъже:

-II място – Атанас Благоев

Тройки:

-I място- Атанас Благоев, Кристина Костова (СК ,,АМД”), Моника Джамбова (СК ,,АМД”)

АеробикаГрупи:

-I място – Благоев, Костова (СК,,АМД”), Джамбова (СК,,АМД”), Мишинков (СК,,АМД”), Златанова (СК ,,АМД”)

Възрастова група 12-14 години:

Индивидуално момичета:

-II място – Стефани Лечева
-III място – Неда Запрянова

Тройки:

-II място – Стефани Лечева, Мария Вълчева, Неда Запрянова
-III място- Магдалена Хаджиева, Анастасия Начева, Дия Параскова

Много добро класиране и за другите две тройки в състав Габриела Колева, Ивайла Трендафилова, Галина Стоянова и Михаела Стоилова, Антония Благоева, Анджелина Карева

АеробикаГрупи:

-I място- Магдалена Хаджиева, Анастасия Начева, Дия Параскова, Михаела Стоилова, Анджелина Карева
-II място- Стефани Лечева, Неда Запрянова, Мария Вълчева, Виктория Крушарска (СК,,АМД”), Теодора Рибарова (СК,,АМД”)
-IV място-Габриела Колева, Ивайла Трендафилова, Галина Стоянова, Антония Благоева, Златимира Хаджикулова

Възрастова група 9-11 години:

Индивидуално момичета:

-I място- Джемре Стефанова
-II място- Никол Стоилова

Тройки:

-I място- Джемре Стефанова, Никол Стоилова, Аделина Некезова

Достойно се представиха и другите две тройки в състав Дария Христова, Виктория Асенова, Анджела Чиликова и Марая Момчилова, Вивиан Димова, Белослава Несторова

АеробикаГрупи:

-I място – Джемре Стефанова, Никол Стоилова, Аделина Некезова, Станислава Христозова, Елиф Хашим
-VI място- Анджела Чиликова, Виктория Асенова, Марая Момчилова,Вивиан Димова, Белослава Несторова

Възрастова група 7-8 години:

Индивидуално момичета:

-II място – Мария Костова

Тройки:

-II място – Мейра Йълдъз, Йоана Талева, Мариела Тодорова
-IV място – Анна Стефанова, Мария Костова, Мария Недева

Групи:

-III място- Мейра Йълдъз, Йоана Талева, Мариела Тодорова, Мария Костова, Мария Недева

АеробикаКлас Б

Възрастова група 7-8 години:

Индивидуално момичета:

-III място – Габриела Атанасова
-V място – Кристияна Георгиева

Божидара Севова, Деана Василева, Дамла Халим и Ивайла Налбантова също се представиха отлично със своите индивидуални изпълнения.

Малка формация:

-III място – Азра Байрамали, Никол Чилингирова

Голяма формация:

-II място – Перин Ремзи, Естефания Вилиева, Деана Василева, Ивайла Дикова, Елеонора Йорданова
-III място – Габриела Атанасова, Божидара Севова, Дамла Халим, Ивайла Налбантова, Никол Чилингирова

АеробикаВъзрастова група 9-11 години:

Малка формация:

-I място – Мария Куртева, Никол Тянкова, Рая Мария Никова
-VII място – Перса Гюмюшева, Никол Дечева, Дария Атанасова, Елеонора Георгиева

Голяма формация:

-I място – Йоанна Петкова, Ренета Джованова, Георгия Колева, Анита Братабова, Кайла Хашим
-II място – Виктория Маврова, Анелия Хаджиангелова, Мария Куртева, Никол Тянкова, Рая Мария Никова

Много добро класиране и за индивидуалните съчетания на Георгия Колева, Анелия Хаджиангелова, Кайла Хашим, Виктория Маврова, Йоанна Петкова, Анита Братанова

Възрастова група 12-14 години:

Малка формация:

-VIII място – Сиана Ставрева, Гергана Гогова, Йелда Желязкова

Голяма формация:

-V място – Сиана Ставрева, Гергана Гогова, Йелда Желязкова, Чаала Халим, Жулиета Кралева

АеробикаКлас С

Възрастова група 5-6 години:

Индивидуално момичета:

-II място – Карен Мюмюн

Мишел Иванова, Санем Хашим, Адриана Василева, Едже Мустафа, Никол Николова и Есила Рамадан също се представиха отлично.

Групи:

Златни медали за Мишел Иванова, Карен Мюмюн, Адриана Василева, Санем Хашим, Никол Николова, Калина Кирякова, Алина Байрамали, Есила Рамадан, Алмина Мюджетин, Дерин Ремзи, Бориса Недева, Елиф Неджат, Дилянка Проданова, Сема Сеид, Едже Мустафа, Азра Мюмюн, Зерин Мюмюн, Анабел Димитрова, Ъшъл Бехчед

Възрастова група 7-8 години:

– IV място – Джейда Зекерие, Анни Моллова

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button