17 медала за „Мега спорт“ от националния турнир в Боровец

Мега спортС 9 златни, 6 сребърни и 2 бронзови медала се завърнаха възпитаниците на клуб по аеробика „Мега Спорт“ от Националния турнир по аеробика в Боровец.

При най-малките във възрастова група 7-8 години Борислава Иванова стана първа. Със злато се окичи и тройката на хасковския клуб по аеробика в състав Борислава Иванова, Александър Ангелов и Алекс Ангелова. При момчетата с индивидуалното си изпълнение Александър Ангелов стана първи.

При 9-11-годишните момичета възпитаничките на „Мега спорт“ спечелиха златен, сребърен и бронзов медал. Те са за Дамла Арабаджи, Моника Мишева и Християна Кайрякова.  При тройките хасковския клуб завоюва първо и второ място. Първите две позиции на почетната стълбичка при групите също бяха за спортистите от „Мега спорт“.

12-14-годишните донесоха 6 медала на клуба. При момичетата първа стана Дарина Пашова, след нея със сребро и бронз се наредиха Ива Ангелова и Симона Благоева. При тройките първото и второто място също са за възпитаничките на Мартина Маринова. Групата Нина Ценова, Росица Ванчева, Габриела Черкезова, Дарина Пашова, Мария Ленкова, Ива Ангелова също се окичиха със злато.

При 15-17 години Тодор Николов стана сребърен медалист.

Отборът на „Мега спорт“ продължава подготовката си, защото  след  две седмици заминава за международен турнир в Австрия.