„Саяна“ падна от лидера в първенството, Димитровград с ново равенство

Футболистите на „Саяна Хасково“ допуснаха втора домакинска загуба от началото на сезона в Трета лига.

Хасковлии отстъпиха в 35-градусовата жега на „Ямача“ от лидера в първенството „Черноморец“ (Бургас) с 0:2. Гостите вкараха по един гол преди и след почивката.

По същото време Димитровград завърши 2:2 като домакин на „Родопа“ (Смолян). Димитровградчани водеха на почивката с 2:1, но през второто полувреме допуснаха изравняване на резултата.

ФутболСрещите бяха отложени от 4-ия кръг.

„Саяна“ е на 15 място в класирането с 4 точки, а Димитровград е 19-ти с 2 точки.

ФутболВ следващия кръг на 7 септември от 17 часа „Саяна“ приема „Загорец“ (Нова Загора), Димитровград домакинства на „Левски“ (Карлово), а Свиленград гостува на „Гигант“ (Съединение).