„АидаНет Вадо-рю“ с 8 медала от Националната купа по Карате

Медалистите на АидаНет Вадо-рю3 сребърни и 5 бронзови медала спечелиха състезателите на „АидаНет Вадо-рю“ на провелата се през уикенда в Хасково Национална купа по карате за деца и младша възраст.

Както Haskovo.info вече писа в състезанието взеха участие 252 каратеки от 23 клуба от цялата страна.

При юношите Васил Ривов спечели два сребърни медала на ката и кумите (45 кг). Съотборникът му Никола Иванов стана трети на кумите (45 кг), а Атанас Оцетаров – също трети на кумите (+52 кг).

Сребърен медал спечели отбор Ката юноши в състав Васил Ривов, Никола Иванов и Толга Али.

При девойките Теодора Павлова стана трета на ката и кумите (+ 50 кг). При децата с бронзово отличие се окичи и Нели Оцетарова за доброто си представяне на ката.