Водещи новиниСпорт

4 златни медала, сребро и купа за „Ултра спорт“

4 златни и 1 сребърен медал спечелиха състезателите на хасковския клуб „Ултра спорт“ на Държавното отборно първенство по спортна аеробика за клас Б и Национален турнир клас С в Пловдив.

Всички участници от отбора демонстрираха изключително добро представяне. В отборната надпревара в категория (12-14г.) клубът спечели купата за 2 място Клас Б, доволни са от „Ултра спорт“.

Във възрастова група (12-14г.), категория индивидуално момичета Таня Николаева завоюва второто място и спечели сребърен медал. Другата финалистка от клуба – Димана Иванова, се класира на 5 място.

АеробикаВ категория Голяма формация – Марина Димитрова, Димана Иванова, Таня Николаева, Мария Бойчева и Стелиана Петрова се класираха на 5 място.

В категория Малка формация Марина Димитрова и Кристияна Димитрова се класираха на 4-то място.

Във възрастова група (9-11г.) категория индивидуално момчета 1 място – Николай Любенов.

АеробикаВ категория индивидуално момичета, двете финалистки на клуба – Никол Ненова и Кимбърли Радева се класираха съответно на 4-то и 5-то място.

Във възрастова група (7-8г.) Клас С Категория индивидуално момчета 1 място- Любен Любенов.

При най-малките – възрастова група 5-6 години в Категория групи със златни медали се окичиха: Алина Расим, Елена Кемалова, Моника Димитрова, Венелина Панова, Екатерина Колешева.

АеробикаВъв възрастова група 7-8 години клас С златен медал и 1 място на почетната стълбичка спечелиха Борислава Юриева, Магдалена Маринова и Ния Чукарова.

Във възрастова група 9-11 години клас С, състезателите на клуба се класираха на: 4 място – Шелиан Бондева и Симай Кемал, 6 място – Василена Делчева и Ива Петрова, 7 място – Моника Котетерова и Станимира Симеонова.

Треньорският състав на клуба е изключително доволен от представянето на всички свои състезатели, които показаха израстване, воля и амбиция за още по-големи постижения.