Регион

Блъснаха пиян неправилно пресичащ пешеходец

Неправилно пресичащ 57-годишен пешеходец е ударен от кола снощи на булевард „България“ в Свиленград, съобщават от полицията.

В 20:20 часа той е блъснат от лек автомобил Сеат, шофиран от 26-годишна свиленградчанка. Пробите на водачката са отрицателни, а тази за алкохол на пресичащия мъж е отчела 1.5 промила алкохол.

Пострадалият е настанен за лечение в МБАЛ – Хасково без опасност за живота.

Пиян шофьор пък е причинил произшествие с материални щети на 14 февруари около 10 часа на паркинг за товарни автомобили при км. 110 на автомагистрала „Марица“.

31-годишният турски водач на влекач Рено е извършил маневра за излизане от реда на паркираните автомобили, като е ударил Киа, собственост на 25-годишна свиленградчанка.

Дрегерът му е отчел 1.29 промила алкохол и е бил задържан до 24 часа.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button