Регион

Трима души са ранени при катастрофи в Хасковска област

Младеж е с опасност за живота, но отказа да остане в болница

Трима души са пострадали вчера при две катастрофи в Хасковска област, съобщават от полицията.

В 13:40 часа на пътя между Любимец и Харманли 23-годишен с лек автомобил Мерцедес е загубил контрол и се е ударил в еластична ограда. По данни на медиците от получените травми има опасност за живота му, но след подписана декларация от него е напуснал лечебното заведение.

В 10 часа на третокласен път в близост до харманлийското село Смирненци са се ударили две коли. 34-годишен харманлиец с Хонда на десен завой е навлязъл в насрещната лента и е ударил Ауди, управлявано от 44-годишен от града.

Водачът на Хонда-та е отказал да бъде тестван и за дрога и за алкохол, както и да даде кръвна проба. Пробите на другия шофьор са отрицателни.

В произшествието са пострадали леко двама пътници от Хонда-та на 54 и 30 г., и двамата от Харманли. Те са прегледани и освободени за домашно лечение.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button