Водещи новиниСпорт

Победен кръг в Трета лига, рестарт на областната група

Всички отбори от Хасковска област постигнаха победи в 22-ия кръг на Трета лига.

„Саяна“ (Хасково) се наложи като домакин на „Атлетик“ (Куклен) с 1:0. Победното попадение реализира Веселин Марчев.

Димитровград пък се поздрави с успех над гостуващия дубъл на „Локомотив“ (Пловдив) с 2:0. Головете вкара Ахмед Осман.

Свиленград спечели служебно с 3:0 срещу отказалия се от участие в първенството Карнобат.

В следващия кръг на 8 март от 15 часа „Саяна“ гостува на „Черноморец“ (Бургас), Димитровград има визита на „Родопа“ (Смолян), а Свиленград посреща „Марица“ (Милево).

В първия ден на март се поднови и първенството в областната група на Хасково. „Хеброс“ (Харманли) победи „Бригада“ (Димитровград) с 1:0. Заради заснежен терен в Тополовград беше отложена срещата между „Сакарски спортист“ и ФК „Хасково“.

В неделя от 13 часа „Раковски“ (Ивайловград) домакинства на ФК „Харманли“, а от 15 часа са срещите „Саяна II“ (Хасково) – „Старско“ (Хасково), „Любимец 2018“ – Свиленград II, „Марица“ (Симеоновград) – „Любимец 2000“.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button