Спорт

„Ръка, която дава – не обеднява“ за Великден в Хасково

За пореден път в навечерието на Великден хасковски спортисти и треньори се обединяват под мотото „Ръка, която дава – не обеднява“.

На 13 април от 12 часа на стадион „Младост“ в Хасково всички любители на спорта и ценители на здравословния начин на живот са поканени да се включат в благотворителната Великденска тренировка.

Целта на спортните деятели е да стимулират интереса на все повече хора към активен начин на живот и спорт, а заедно с това да дарят в подкрепа на кампанията.

По време благотворителната тренировка ще се събират средства, с които ще бъдат купени хранителни продукти за нуждаещи се от Хасково и общината.

Инициатор на благотворителната акция е треньорът Росен Костадинов. В откритата тренировка вече са заявили участие треньори и спортисти от местни клубове.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button