Регион

Хазяин и наемател се биха при скандал заради силна музика

Хазяин и наемател са пострадали след разпра за силна музика, съобщават от полицията.

Миналата нощ в 3:28 часа на спешния телефон в управлението в Хасково е позвънил мъж на 71 г. от село Малево. Той съобщил, че 43-годишният му наемател от сливенското село Градец е пуснал силна музика и налитал на саморазправа.

4 минути по-късно отново е сигнализирано, само че от наемателя на дома. Той от своя страна заявил, че се е спречкал с хазяина си, живеещи на един адрес и има пострадал в скандала.

На място са изпратени полицейски и медицински екип. Двамата са транспортирани до болницата, където наемателят е прегледан, изписан и задържан за срок до 24 часа по образуваното досъдебно производство. Възрастният мъж е оставен за лечение. Работата по случая продължава.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

0 коментара
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Inline Feedbacks
Вижте всички коментари
Back to top button