Двама задържани с дрога, бързи производства за пиян и неправоспособен шофьор
Двама мъже са задържани за държане на наркотични вещества в Хасковска област, съобщават от полицията.
На 16 август в димитровградското село Крепост при проверка в дома на 19-годишен са открити 3,5 грама чай за пушене. Младежът доброволно предал дрогата с протокол.
Ден по-късно при проверка на 56-годишен хасковлия са намерени две сгъвки с кристали за пушене с общо тегло 0,5 грама.
Междувременно в Хасково са стартирали две бързи производства. На 15 август е задържан 45-годишен шофьор на „Фолксваген“, засечен с 1,39 промила алкохол. Мъжът е отказал кръвна проба и е бил задържан за 24 часа.
На следващия ден в управлението е доведен 63-годишен жител на село Текето. Той бил хванат да управлява „Фолксваген“ с прекратена регистрация и чужди регистрационни табели.