„Любимец“ изпусна парата, инкасира трета поредна загуба

Футбол, архив„Любимец“ изпусна парата в „А“ група и инкасира трета поредна загуба.
В 8-я кръг любимчани загубиха с 1:2 като домакини от „Черноморец“, като в предните два мача паднаха последователно от „Литекс“ и „Левски“.

Срещата на градския стадион в Любимец започна без голови положения. В 18-ата минута обаче Манзоро от гостите се възползва от грешка в противниковата защита и откри резултата. Първото полувреме завърши и с греда за „Черноморец“.

Второто полувреме започна вихрено за „акулите“, които удвоиха преднината си в 53-ата минута с гол на Чико.

Две минути по-късно Будинов вкара за „Любимец“, а в 85-ата пропусна да донесе точката за домакините след като пропусна дузпа.

Така „Любимец“ е 6-ти с 12 т., а „Черноморец“ се изкачи до осмата позиция с 10 т.

Утре са срещите на „Димитровград 1947“ и „Свиленград“ от Югоизточната „В“ група, които гостуват съответно на „Загорец“ и „Асеновец“.