От общинското данъчно в Хасково апелират за плащане на задълженията до 23 декември
Общинската данъчна дирекция в Хасково обяви сроковете за приемане на плащания във връзка с предстоящото присъединяване на България към еврозоната, техническото превалутиране на програмните системи и годишното счетоводно приключване на бюджетната 2025 г.
На 30 декември поради намаленото работно време на обслужващите банкови институции и приключване на касовите операции, плащания на данък върху недвижимите имоти и данък върху превозните средства на касите на дирекцията ще се извършват само до 12 часа.
Заплащането на местните данъци и такси чрез външни партньори ще бъде преустановено в 18 часа на 29 декември.
С оглед избягвания на затруднения и неудобства за гражданите в последния работен ден, от общинската данъчна дирекция апелират данъкоплатците да погасят своите задължения до 23 декември.









