„Добруджа“ нанесе втора загуба на „Хасково“ през сезона

"Хасково", архивФутболният „Хасково“ инкасира втората си загуба през сезона в „Б“ група след като падна с 0:1 като гост на „Добруджа“ (Добрич).
Така хасковлии може да сдадат първото място във временното класиране, тъй като от 19 часа започна срещата на втория „Марек“, който гостува на „Калиакра“. Разликата между двата тима е само точка.

Днес в Добрич се сбъднаха прогнозите на старши треньора Димчо Ненов за тежък мач. Хасковлии имаха своя шанс през първото полувреме, когато нацелиха греда. Те обаче бяха наказани през втората част с гол на Спас Георгиев в 55-ата минута.

В следващия кръг „Хасково“ приема „Ботев“ (Гълъбово) на 5 октомври.

„Свиленград“ победи като гост „Левски“ (Карлово) с 1:0 в среща от 7-я кръг на Югоизточната „В“ група. В същата дивизия „Димитровград“ падна като гост на „Спартак“ (Пловдив) с 0:3.