„Акулите“ сдъвкаха „Любимец“ край морето

Футбол„Любимец“ загуби катастрофално срещата си от 21 кръг на „А“ гупа като гост на „Черноморец“ (Бургас) с 0:5.

Мачът бе пряк сблъсък между отбори в зоната на изпадащите. Борбата обаче се оказа неравна и „акулите“ бяха много по-добрият отбор на терена.

Бургазлии откриха резултата още в 3-ата минута след попадение на Яни Пехливанов, като до края на полувремето той бе удвоен от Наджиб Амари.

Втората част бе катастрофална за гостите, които инкасираха още три попадения.

Така любимчани се закотвиха на 12 място със 17 т. след 4 поредни загуби, а в следващия кръг, на 11 декември от 14 часа, приемат „Славия“.