Водещи новиниРегион
Инструктор е в болница след катастрофа с учебна кола
Учебен лек автомобил Фолксваген е катастрофирал вчера в 14:50 часа на разклона за харманлийското село Поляново, съобщават от полицията.
Колата е управлявана от 18-годишен курсист от Любимец, а в нея е бил и 84-годишният автоинструктор от града.
Момчето е загубило управление над автомобила, навлязло е в насрещната лента за движение и се е преобърнало извън платното.
С леки наранявания в МБАЛ Харманли е оставен за наблюдение инструкторът на автомобила. Пробите и на двамата са отрицателни. Съставен е акт.







84 годишен ИНСТУКТОР???? Това виц ли е или е действителност???
Този инструктор вдъхновява германския канцлер Мерц,който иска да направи пенсионирането там на 70 г. Този инструктор доказва, че може и 80 г. да сложи!!