Регион

Иззеха 240 кг говежда лой без документи на Капитан Андреево

240 кг говежда лой са иззети при проверка на ГКПП „Капитан Андреево“, съобщават от Българската агенция по безопасност на храните.

Съвместно със служители на Агенция „Митници“ е проверен автобус с турска регистрация на вход в страната.

Установено е, че лойта е без документи за произход.

Стоката е иззета и предстои да бъде унищожена.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

1 коментар
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Даниел
Даниел
25.06.2026 12:09 12:09

Спрете всички автобуси България-Турция-България за3 месеца и ще нмалее осезателно контрабандата. После бусовете…

Back to top button