Водещи новиниХасково
Половин Хасково ще е без вода в понеделник заради превключване на нов водопровод
Превключване на нов водопровод ще наруши водоподаването към хасковски квартали в понеделник – 29 юни, съобщават от ВиК.
Външна фирма подмени водопровод по булевард “Илинден“ по проект на общината. В понеделник той ще бъде включен към водопроводната система на града.
За целта ще бъде спряна работата на Помпена станция „Източна зона“. Това ще доведе до прекъсване на водоподаването към кварталите „Младежки хълм“, „Хисаря“, „Тракийски“, „Македонски“, както и на части от „Воеводски“, „Училищни“ и „Център“.
От фирмата, извършваща реконструкцията се ангажират тя да приключи до края на деня, когато ще бъде поетапно възстановено водоподаването към засегнатите квартали.






