Водещи новиниРегион

Почистват общински пътища в Минерални бани

Почистване на основните общински пътища в Минерални бани разпореди кметът Мюмюн Искендер.

Вече започна почистването на крайпътните канавки от треви и храсти. Работата започна най-напред по пътя Въгларово – Сираково – Колец – Сърница. След това ще се продължи и по останалите пътни отсечки, съобщават от общината.

За нас е важно не само туристите да се наслаждават на спокойния и лечебен престой в нашия прекрасен курорт, но и всички местни жители и гости да пътуват безопасно и спокойно. Тази година природата ни дари с благоприятен климат – обилните валежи и слънчевите дни, които допринесоха за буйното развитие на растителността. Това изисква двойно повече усилия и труд за поддържането на парковете, зелените площи, историческите обекти и най-вече на пространството покрай общинската пътна мрежа, казва Искендер.

guest
Въведете Вашето име
Въведете своя и-мейл адрес

Haskovo.info не носи отговорност за коментарите. Моля, пишете на кирилица и не използвайте обиди, клевети и лични нападки. Подобни коментари може да бъдат премахнати. Можете да докладвате за неподходящи коментари чрез формата за контакт в сайта.

1 коментар
Най-стари
Най-нови Най-харесвани
Запознат
Запознат
10.07.2026 9:25 9:25

От почти две години нищо не е почиствано. Влезте по селата и вижте – навсякъде е джунгла, треволяци по два метра. Дано хората по селата видят това и не се хванат на евтините му трикове. Сетила се Мара да се побара.

Back to top button