„Любимец“ с кошмарна загуба в Стара Загора

ИлюстрацияФутболният „Любимец“ записа много тежка загуба при гостуването си на „Берое“ (Стара Загора) в среща от 25-я кръг на „А“ група с 0:5.

Момчетата на старши треньора Войн Войнов изоставаха на почивката с 0:2 след попадения на Мартинс (20 мин.) и Андов (37). През втората част любимчани не можаха да намерят противодействие на Андов, който оформи своя хеттрик с голове в 56-ата и 69-ата минута. Петото попадение във вратата на гостите реализира Зехиров в 61-ата минута.

Така „Любимец“ се закотви на 12-то място в зоната на изпадащите с актив от 18 т. на 10 от спасителния бряг, където се намира „Славия“.

В следващия кръг на 9 март от 15.30 часа „Любимец“ приема коравия тим на „Черно море“ (Варна).

Заради наказание лишаване от домакинство „Локомотив“ (Пловдив) ще приеме „Черноморец“ (Бургас) на градския стадион в Любимец на 3 март.