„Любимец“ с нова домакинска загуба и на 13 точки от спасението

ИлюстрацияФутболният „Любимец“ записа нова загуба в среща от 26-я кръг на „А“ група като домакин на „Черно море“ (Варна).

Любимчани паднаха с 0:4 от „моряците“, като капитулираха в средата на второто полувреме. Само в рамките на 3 минути, между 62-ата и 65-ата, за гостите на два пъти се разписа Валери Домовчийски. Третото попадение падна в 80-ата минута, дело на Атанас Илиев, а крайното 0:4 оформи Даниел Георгиев 2 минути преди края на срещата.

Така задачата пред „Любимец“ да се спаси от изпадане става все по-трудна. Отборът продължава да заема 12 позиция във временното класиране с актив от 18 точки и вече на цели 13 от спасителния бряг.