„Хасково“ изтърва „Витоша“, Крумов пропусна дузпа

Футбол, архивФутболният „Хасково 2009“ завърши 0:0 гостуването си на „Витоша“ (Бистрица) в среща от 18-я кръг на „Б“ група.
„Червено-белите“ влязоха трудно в мача, но през второто полувреме показаха по-добра игра. Победата за хасковлии можеше да донесе Кирчо Крумов, който пропусна дузпа 7 минути преди края на срещата.

Спортният директор на клуба Николай Топузаков заяви за Haskovo.info след срещата, че се гледа мач за мач и в следващия двубой на 5 април от 17 часа на „Ямача“ хасковлии ще излязат за победа срещу „Калиакра“ (Каварна).

В класирането момчетата на треньора Димчо Ненов остават на втора позиция с актив от 34 точки.