Хасково

Отборът на общината би пожарната с 6:4 на футбол

МачОтборът на община Хасково спечели турнира по минифутбол на игрищата на Ямача.

В състезанието се включиха още тимовете на пожарната, РУП-Хасково и поделение 52740. Срещите се играха в две полувремена по 20 минути всяко.

В единия полуфинал общинарите победиха военните с 2:1, а в другия пожарната удари полицията с класическото 3:0.

В зрелищен финал служителите в общинска администрация се наложиха с 6:4 над пожарната. Малкият финал също предложи 10 гола. Тук военните се саморазправиха с полицаите с 8:2.

Турнирът бе в рамките на общинската програма за отбелязване на Деня на българския спорт.