„Хасково“ с девета загуба в „А“ група

МачФутболистите на „Хасково 2009“ записаха девета загуба в първенството след днешното домакинско поражение с 0:1 от „Черно море“ (Варна).

Срещата започна с едноминутно мълчание в памет на жертвите в Горни Лом. Хасковлии започнаха мача мотивирани и с желание да вземат нещо, но усилията им не доведоха до гол през първата част.

МачПрез второто полувреме играта отново бе равностойна, като повечето опасности бяха пред вратата на гостите. По-чистите положение обаче сътвориха „моряците“, които стигнаха до победното си попадение в 66-ата минута, дело на Иван Коконов.

До края момчетата на треньора Левент Аврамов така и не успяха да изравнят.

Мачът за „Хасково“ започнаха: Николай Банков, Атанас Кръстев, Мартин Ковачев, Иван Скерлев, Кирчо Крумов, Владислав Узунов, Мартин Райнов, Джихат Кямил, Дончо Атанасов, Емил Ангелов, Деян Лозев.

„Хасково“ остава на последно място в класирането с актив от 4 точки.

В 12-ия кръг на 17 октомври „червено-белите“ гостуват на „Лудогорец“.