Въпреки атрактивните изпълнения хасковлийки се пропукаха срещу „Шумен“

ХандбалВъпреки атрактивните изпълнения в играта си хандбалистките на „Хасково“ загубиха домакинството си срещу „Шумен 98“ с 19:28.

През първата част възпитаничките на треньора Антоанета Вълкова бяха равностойни на шуменки и в 22-ата минута резултатът бе равен 9:9. До края на полувремето обаче гостенките отбелязаха 4 безответни гола.

След почивката нашите се опитаха да останат в мача, но нямаха късмет пред гола и така се стигна до крайното 19:28.

Съставът на „Хасково“ бе: Жана Маразова, Нина Николова, Пламена Георгиева, Мария Димитрова, Лили Стойчева, Антония Димитрова, Моника Радева, Меги Кънева, Соня Колева, Десислава Недева, Лили Керанова, Валерия Миладинова, Кристин Иванчева, Борислава Иванчева, Лидия Бакърджиева, Мила Хубенова.

Haskovo.info припомня, че вчера хасковлийки паднаха драматично в зала „Спартак“ от „Панагюрище“ с 18:19.

Следващата среща е отново в Хасково на 14 декември срещу „Поморие“.