Безмилостен „Хасково 2012“ мина и през Монтана

Баскетбол, архивБаскетболистките на „Хасково 2012“ продължават с победния си ход в първенството след като днес разбиха като гости „Монтана 2003“ с 96:70.

Момичетата на старши треньора Елена Станкова стъпиха здраво в мача и не изпуснаха контрола до края.

Първото полувреме завърши с 10 точки аванс за „червено-белите“ – 46:36. Хасковлийки продължиха да мачкат своите домакини и след третата част добавиха още 10 точки към преднината си, а в четвъртата узакониха поредната си разгромна победа.

Сиера Уорън вкара 29 точки, по 19 реализираха Анита Тейлане и Ралица Нанева, а 18 записа Олга Дубровина.

„Хасково 2012“ е непобеден в първенството и заслужено е водач във временното класиране.

На 13 декември от 17.30 часа „Хасково“ приема „Нефтохимик 2010“.