Хасково

Хасковските военни биха на футбол пожарната и общината, полицията не се яви

ТурнирОтборът от хасковското военно формирование 52740 спечели турнира по минифутбол на игрищата на Тенис кортовете.

Военните победиха последователно отборите на пожарната и общината, съответно с 8:5 и 3:1 и така вдигнаха купата за първото място.

ТурнирВтори пък се наредиха пожарникарите, които вкараха 7 гола на общинарите и допуснаха 3. Те също заслужиха купа.

Трети останаха футболистите от администрацията. Тимът на полицията, който също трябваше да участва, не се яви.

За най-добър играч в надпреварата бе обявен Златко Николов от хасковското поделение. Той получи тениска на футболния „Хасково 2009“.

Отборите бяха в състав 5 плюс един, а срещите се играха в две полувремена по 20 минути.

Състезанието бе открито от шефката на спорта в общината Дарина Панайотова, която днес празнува рожден ден.

Турнирът се организира по повод 17 май – Ден на българския спорт.