„Хасково 1957“ и „Любимец“ направиха 1:1 в контрола

ОтборФутболният „Хасково 1957“ изигра втората си контрола от предсезонната си подготовка.

Хасковлии гостуваха на Любимец. Срещата започна двуостро, като домакините имаха леко преимущество във владението на топката през първото полувреме, което завърши 0:0.

В началото на второто полувреме отборът на „Любимец“ успя да поведе. За отбора на „Хасково“ взеха участие и новите попълнения в състава: Иво Инджов, Христос Иванов, Румен Гаргов. Последният успя да се разпише след образцова атака с красиво попадение за крайния резултат в двубоя 1:1.

Следващата проверка на „Хасково“ е в неделя срещу „Бенковски“, мачът е от 18:30 часа в Симеоновград.

„Хасково 1957“ бе в състав: Семави Сюлейман, Емилиян Маджаров, Делчо Корчев (к), Илиан Киряков, Владимир Петров, Христос Иванов, Недялко Петров, Мехмед Сабри, Емил Суров, Румен Гаргов, Иво Инджов.