Баскетболистките с резултатна контрола в Бургас

Баскет, архивБаскетболистките на „Хасково 2012“ изиграха втората си контрола в предсезонната подготовка.

Момичетата на старши треньора Елена Станкова гостуваха в Бургас на „Нефтохимик 2010“.

Получи се резултатен мач, в който хасковлийки отстъпиха с 80:89. След първата четвърт резултатът бе равен 26:26, а на полувремето нашите губеха с 48:50. В крайна сметка домакините бяха по-настойчиви и взеха победата в приятелската среща.

Очаква се бургазлийки да върнат визитата за нова контрола през уикенда.

Haskovo.info припомня, че в първата проверка в събота хасковлийки биха румънките от Телеорман Александрия с 68:62.