„Хасково 2012“ разби като гост „Септември“ за седмата си поредна победа

ИлюстрацияБаскетболистките на „Хасково 2012“ записаха седмата си поредна победа от началото на първенството като гост на „Септември 97“ със 107:59.

Хасковлийки започнаха мача силно и до края не оставиха шансове на домакините, които не можаха да отбележат кош до средата на първата четвърт. Разликата на почивката бе 26 точки в полза на момичетата на старши треньора Елена Станкова.

47 точки за „Хасково 2012“ наниза Мея Тирера, 24 добави Лия Гладейра, а с 16 се отчете капитанката Нели Пашева.

В осмия кръг на 12 декември хасковлийки гостуват на „Монтана 2003“.