11 отличия за хасковските боксьорки от държавното в Пловдив

Бокс11 медала спечелиха боксьорките от хасковския клуб „Севдалин Василев“ от Държавния личен шампионат за жени и девойки в Пловдив.

БоксШампионка при девойките стана Мария Крумова в категорията до 69 кг. Тя победи съперничката си във финала с технически нокаут.

Вицешампионки са Десислава Дойчева (60 кг.), Горяна Стоева (51 кг.) и Силвия Димова (+81 кг.).

С бронзовите медали се окичиха Стефани Крумова при 48-килограмовите, Добринка Георгиева (60 кг.), Сехер Галиб (64 кг.), Севги Зинал (69 кг.) и Мария Павлова (+81 кг.).

При жените бронзови отличия спечелиха Иванка Иванова (48 кг.) и Галина Нанкова (60 кг.).

На ринга в Пловдив се биха още две хасковлийки от клуба – Дарина Апостолова (57 кг.) и Калбие Хрюстем (57 кг.).