Баскетболистките нанизаха 121 точки в София за първата си победа

Първата си победа в женския шампионат записаха баскетболистките на „Хасково 2012“ при гостуването си на „Септември 97“ в София със 121:61.

Хасковлийки нямаха проблеми срещу своите домакини и още на почивката аванса им бе 67:32.

През второто полувреме доминацията на момичетата на старши треньора Елена Станкова продължи и така те оформиха разгромната си победа.

27 точки вкара капитанката Радостина Димитрова, с 26 завърши Виолина Кочева, Деляна Кочева наниза 23, Челси Лий се отчете с 22, а Ана Почек добави 20 т.

В третия кръг на 6 ноември от 18 часа хасковлийки приемат „Берое“ (Стара Загора).